Więcej niż perfumy?

Czy perfumy już nam nie wystarczają? Na czym polega chemia miłości, uwodzenia? Wierzycie, że z tego produktu można korzystać w celu poprawy relacji służbowych? Czy feromony naprawdę są tak skuteczne? Wiele osób zadaje sobie pytanie o ich faktyczne działanie. Sprawdźmy, o co chodzi.

 

Nowy przemysł feromonowy

 

Z racji, że polskie realia są inne od zachodnich, przemysł feromonów, którymi możemy spryskiwać nasze ciało i ubrania jest uboższy od zagranicznego. W Polsce za niewielki flakonik tego specyfiku trzeba zapłacić grubo ponad 100 złotych. Czy gra warta jest świeczki? A może działanie feromonów można porównać do placebo? W końcu są one niewyczuwalne dla tradycyjnego zmysłu powonienia? Z całą pewnością na wyniki oraz efekty trzeba będzie poczekać jeszcze bardzo długo. Jednakże z racji tego, że feromony, które możemy kupić są związkami chemicznymi, w ramach zdrowia, warto poważnie zastanowić się nad ich używaniem.

 

O zaufaniu do firm

 

Feromony nie są produkowane przez firmy farmaceutyczne. Oznacza to jedno, że nie każdej firmie produkującej je można zaufać. Nie da się odróżnić feromonów fałszywych od prawdziwych. Być może da się bez ingerencji chemicznej zdobyć miłość płci przeciwnej, popularność, pewność siebie, powodzenie. Zwłaszcza, że w grę wchodzi nasze zdrowie i wciąż niewyjaśniona zagadka dotycząca działania feromonów. Może więc warto przed sięgnięciem po nie w celu oddziaływania często też manipulowania innymi ludźmi, odpowiedzieć sobie na pytanie, czym jest psychologia sprzedaży.

Post Author: henmic

2 thoughts on “Więcej niż perfumy?

  Karol

  (27 października 2016 - 08:04)

  Próbowałem 🙂 Trudno powiedzieć. Coś może rzeczywiście w tym jest.

  Amelka

  (29 października 2016 - 12:57)

  Nie próbowałam 😀 Chyba nie chcę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *