Jedyny tak skuteczny sposób na odmłodzenie skóry

Każda nowa metoda odmładzania skóry wzbudza w kobietach niemało zainteresowania, ale też chęć jej wypróbowania. W końcu czego nie robi się dla tych kliku lat mniej. O infuzji tlenowej mówi się, że jest rewelacyjnym sposobem, zabiegiem odmładzającym całkowicie bezpiecznym praktycznie bez żadnych przeciwwskazań.

 

O działaniu tlenu

 

W przypadku infuzji tlenowej do czynienia mamy nie tylko z tlenem, ale wieloma składnikami aktywnymi, o których za chwilę. Tlen hiperbaryczny jest ich transporterem. Oto jakie działanie wykazuje:

• zwiększa metabolizm komórkowy
• odżywia tkankę łączną
• regeneruje komórki
• zwiększa napięcie skóry
• opóźnia proces starzenia
• zmniejsza zmiany trądzikowe
• wykazuje silne działanie antyoksydacyjne

Moc kosmeceutyków

 

Infuzja tlenowa to bezinwazyjny zabieg. Polega na wtłaczaniu w głąb skóry przy pomocy strumienia tlenu aktywnych składników: kwasu hialuronowego, kolagenu, elastyny, Naturalnego Czynnika Nawilżającego NMF, witamin, minerałów, ekstraktów roślinnych. Przygotowywane serum do wtłoczenia zawiera również tak istotne dla młodego wyglądu skóry peptydy i ceramidy.

 

Jakie efekty?

 

Efekty infuzji tlenowej są rewelacyjne, widoczne już po pierwszej aplikacji. Z tego powodu z zabiegu można skorzystać przed szczególną okazją jednorazowo. Dobroczynną moc tlenu wraz ze składnikami aktywnymi można sprezentować swojej skórze w postaci serii zabiegów najlepiej 6 wykonywanych co 7 dni. To zabiegi, które można powtarzać w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. Jedynym przeciwwskazaniem jest alergia na któryś ze składników odżywczego serum.

Post Author: henmic

2 thoughts on “Jedyny tak skuteczny sposób na odmłodzenie skóry

  Wiktoria

  (30 grudnia 2016 - 20:02)

  Korzystałam. Naprawdę rewelacyjne efekty. Potwierdzam i polecam.

  Justyna

  (2 stycznia 2017 - 16:35)

  Muszę sobie sprezentować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *