Loading…

Pomoc Drogowa i Laweta Warszawa

Laweta Warszawa Pomoc Drogowa i Holowanie oraz mobilny mechanik samochodowy w Warszawie
Mechanik Kontakt
pomoc drogowa holowanie laweta Warszawa Graczkowski Jarosław. Pomoc Drogowa

pomoc drogowa holowanie laweta Warszawa Graczkowski Jarosław. Pomoc DrogowaNasze przedsiębiorstwo powstało w 1989 roku. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Właścicielem jest Jarosław Graczkowski.

Przedmiotem naszej działalności jest profesjonalna pomoc drogowa na terenie Warszawy i okolic. Holujemy samochody osobowe. Zajmujemy się mniejszymi autami i dużymi pojazdami. Dysponujemy lawetą o ładowności 1700 kg.

Nasza oferta zawiera dowóz paliwa i wymianę kół. Poza tym, świadczymy usługi z zakresu pomocy przy drobnych awariach na drogach. Zajmujemy się również fachowym doradztwem.

Działamy przez całą dobę. Mamy niskie ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Jarosława Graczkowskiego. Żeby uzyskać więcej informacji, należy kierować się na: https://pomocdrogowa-24.waw.pl/

Youtube Całodobowa pomoc drogowa i holowanie pojazdów w Warszawie. Pomoc drogowa – holowanie – laweta – Warszawa 24h. Osobowe, dostawcze, motocykle. Odpalenia 12-24v. Profesjonalna pomoc drogowa Warszawa 24H. Przeprowadzamy również naprawy aut na miejscu. Oferujemy lawetę. Zadzwoń do mobilnego mechanika samochodowego w Warszawie!

2 thoughts on “pomoc drogowa holowanie laweta Warszawa Graczkowski Jarosław. Pomoc Drogowa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!